TAIZHOU GANGBANG BUILDING MATERIAL CO., LTD. powstała w 2011 roku. Nasza firma znajduje się w Costal Industrial Town, Sanmen, TaiZhou miasta prowincji Zhejiang, który posiada wszystkie zasoby przybrzeżnych pasa ekonomicznego. Głównymi produktami są dekoracja zewnętrzna / wewnętrzna ACP, druk reklamowy ACP, klasa A / B Fireproof ACP, drewniany ACP, panel kompozytowy miedzi, panel kompozytowy tytanowo-cynkowy panel kompozytowy i panel kompozytowy ze stali nierdzewnej.


Nasza firma zajmuje powierzchnię ponad 100 MU i 35000 metrów kwadratowych powierzchni budowlanej Wraz z rozwojem firmy kontynuujemy wprowadzanie i wchłonięcie międzynarodowego sprzętu produkcyjnego personelu technicznego i zarządzania doświadczeniem Wprowadzanie innowacji i naleganie na markę stajemy się jednym z producenci, którzy mogą produkować super szeroki ACP z 2 metrem na ogół. Staramy się tworzyć markę GANGBANG z najwyższej jakości, wysokiej jakości i zieleni w materiałach budowlanych.


Nasza firma dąży do certyfikacji systemu jakości ISO9001: 2008 i wszystkie nasze produkty przeszły certyfikację jakości CTC z China National Building Material Test Center. Posiadamy wiele certyfikatów, takich jak CE, SGS, PSB, ASTM, BSI i ISO14001: 2004.


Po kilku latach starań, nasza firma ma siedzibę szeroką sieć sprzedaży obejmującą ponad 30 prowincji w Chinach i 150 krajach Prowadząc do przodu swój własny styl, będziemy nadal prowadzić nowy trend w dekoracyjnych materiałów budowlanych bazuje na rynku krajowym i ekspansji zagranicznej w nowym wieku.