TAIZHOU GANGBANG budynku MATERIAL CO., LTD. została założona w 2011 roku. Nasza firma znajduje się w Costal przemysłowe miasto, Sanmen, TaiZhou miasta prowincji Zhejiang, która ma wszystkie zasoby przybrzeżnych gospodarczej pasa. Główne produkty są zewnętrznej/wewnętrznej ozdoba AKP, reklama drukowania AKP, A / B Klasa ognioodporne AKP, drewniane AKP, miedź kompozyt panelu, Panel kompozytowy kompozytowe Panel.Steep tytan cynku i stali nierdzewnej płyty kompozytowe.


Nasza firma zajmuje powierzchnię ponad 100 MU i 35000 metrów kwadratowych powierzchni budowlanych z rozwój naszej działalności, którą będziemy kontynuować wprowadzić i wchłonąć personelu technicznego międzynarodowej produkcji zaawansowanych urządzeń i zarządzanie doświadczenie podejmowania innowacji i kładąc nacisk na marki, możemy stać się jednym z producentów, które mogą produkować super szeroki AKP z 2 m w jak najszerszym. Dążymy do stworzenia marki GANGBOND z wysokiej klasy, wysokiej jakości i zielony w polach materiał budynku.


Nasza firma realizuje certyfikat systemu jakości ISO9001: 2008 i wszystkie nasze produkty przeszły certyfikację jakości CTC z China National budynku materiał Test Center. Mamy wiele certyfikatów urzędów, takie jak CE, SGS, PSB, ASTM, BSI i ISO14001: 2004.


Po kilku latach starań, nasza firma stworzyła szeroką sieć sprzedaży obejmująca ponad 30 prowincji w Chinach i przenoszenia nasz własny styl 150 krajów, będziemy nadal prowadzić nowy trend w dekoracyjne materiały dziedzin na budynku rynek krajowy i zamorska ekspansja w nowym wieku.