Instrukcja instalacji

20150207034939_28657(001).jpg

1、Aluminium płyty kompozytowe melthods połączenie powszechnie stosowane

Aluminium płyty kompozytowe można użyć metalowych i z tworzyw sztucznych, przetwarzania metody powszechnie używany do połączenia, po wprowadzonych kilka najczęściej używanych tryb połączenia:

(1 połączenia nit
Aluminium, płyty kompozytowe można podłączyć między zastosowaniem aluminium nadaje nity płyta lub płyty i inne materiały aplikacji z zewnątrz lub w miejscach o dużej wilgotności, nity używana stal nierdzewna rdzeń tu należy efekt korozji aluminium plastikowe płytki, jeśli użycie nit rdzeń, rdzeń nit jest trwale połączone wycofane po pionowe głowy Nity są stosowane wyłącznie do zastosowań wewnętrznych.

(2) z gwintowanego
Zewnętrzne i wewnętrzne z dwoma
a.Parts do mocowania odkryty
Podczas outdoorowych gwintowane łącznik, należy wziąć pod uwagę współczynnik rozszerzalności cieplnej aluminium płyty kompozytowe, aby uniknąć odkształcenia płyty aluminium ze względu na termiczne i wyciska deformacji, otwierając aluminium, płyty kompozytowe powyżej muszą być większe niż Średnica ślimaka tak, aby spełniać wymagania ekspansji.

Użycie śruby ze stali nierdzewnej z uszczelką można uniknąć aluminiowych przez wytłaczanie deformacji, funkcja produktu uzyskano do sprawdzenia. Aby wybrać odpowiedni strukturalne materiału śruby śruby mocującej, należy używać klucza dynamometrycznego lub śrubokręt, upewnij się, podkładka skutecznie uszczelnienie otworu, ale nie zbyt mocno w powierzchnię płyty kompozytowe aluminiowe pozostawiać ślady.

Budowa i czasami trzeba użyć trochę w drillng lub odkształcenia obudowy aluminium lub dolnej struktury w celu osiągnięcia stałej centrum wiercenia otworów i nit. Należy zwracać uwagę na to, do zapewnienia usunięcia folia ochronna na śruby mocujące przed.

b.Parts do mocowania wnętrze

Śruba do mocowania wewnątrz połączenia można użyć innego kształtu głowy stali lub drewna. Śruby te są zwykle zezwala aluminium płyty kompozytowe rozszerzalności cieplnej przemieszczenia.

Łbem karp służyć do mocowania płyty kompozytowe aluminiowe, można użyć metody zwykle z łbem stożkowym otworem lub bezpośrednio na panel aluminium naciśnięcie płytki, panele to większy niż średnica otworu śruby pręt.

(3) tworzyw sztucznych, spawanie (tylko dla materiału PE core)
Za pomocą połączenia do gorącego powietrza mogą być stosowane do kompozytu aluminium między tworzyw sztucznych między, użyj gun elektryczne ogrzewanie powietrzem ogrzewane, topienia Aluminium Polietylen głodny warstwy materiału rdzenia i polietylenowe pręt do spawania po schłodzeniu połączenie jakości spawania uzyskuje się pod warunkiem dobrego:

Przygotować dobry płyta granicy interfejs;

B czyste gorącego powietrza;

C Temperatura spawania poprawnie;

D prawo docisku;

E prędkość spawania.

(4) obligacji
Stosowanie metalowych klej / ogólne klejenie. Wewnętrzych reklam Board, layout booth, wspólne metali lub wspólne kleje są odpowiedni tor płycie kompozytowej, klejenie, dwustronna taśma nadaje się dla dużej wytrzymałości nie jest niezbędne połączenia. Potrzeba wysokiej przyczepności przy okazji, zalecamy użycie klej jednoskładnikowy.

SIKA BOND

Należy zwracać uwagę jest, gdy używany na zewnątrz, kiedy zdolność przyciągania wytrzymać wytrzymałość statyczna ogólne.

Gdy panelu DB9 i inne materiały, może więź awarii z powodu współczynniki rozszerzalności cieplnej różnych materiałów.

Podłączenie złącza karty (5)
Usualry może również służyć do połączenia stałe połączenie osprzętu, płyty kompozytowe aluminiowe, aluminium uchwyt może wydawać się lub jest wykonany z tworzywa sztucznego i stają się ogólnie składa się z dwóch części i składa się z połączenia gwintowego.


2、GB/T 17748-2008 aluminium płyty kompozytowe aplikacji przewodnik

1. szczelinowe
Aluminium płyty kompozytowe na klapce podczas budowy, powinna być umieszczona Hem hem, zgodnie z wymaganiami, ogólne można otworzyć slot, U typu gniazda typu V, kilka typowych rusztem tryb jest showrn na rysunku C.1. Należy używać aluminium płyta specjalna maszyna frezowania rowków, upewnij się, z rowkiem głębokość nie zaszkodzi przeciwieństwem aluminium i pozostawić 0,3 mm grubość warstwy z tworzywa sztucznego. W automacie w can według muszą korzystać zbrojenie żebra obramowanych środki takie jak

2. łza film
Aluminium płyty kompozytowe po instalacji należy niezwłocznie urwał film ochronny, folia ochronna do zmniejszenia ze względu na starzenie spowodowane przez możliwość łza film trudne, ciężkie pozostałości kleju lub poważne zanieczyszczenie powierzchni aluminium itp.

3. ochrony powierzchni folii
Należy unikać uszkodzenia powierzchni farby
4. kierunku instalacji
Ponieważ powierzchnia aluminium, płyty kompozytowe film jest ogólnie stosowane w produkcji proces powlekania rolki, kolor powłoki mogą mieć pewien kierunek (zwłaszcza metal kolor), widziany z innej perspektywy, aluminium plastikowe płytki sensorycznej kolorów może mieć niektóre różnice, w celu uniknięcia tego rodzaju różnicę, aluminium płyta z tworzywa sztucznego powinny być zainstalowane zgodnie z tym samym kierunku produkcji.

5. czyszczenie konserwacja
Aluminiowy panel kompozytowy przynajmniej przez rok, nie powinno być utrzymanie czyszczenia, usuwania przebarwień powierzchownych i szkodliwych substancji, czyszczenie powierzchni, zapewnienia normalnego okresu użytkowania produktu. Powinien być elastyczny środek czyszczący neutralnych czyszczenie, czyszczenie należy rozważyć przed środek czyszczący do aluminiowych pokryta żadnych skutków ubocznych

6. przy przechowywaniu
Aluminium płyty kompozytowe powinny być przechowywane w suchym, chłodnym, wentylowanym gładkie, problemów związanych z przechowywaniem nie powinno być więcej niż 70 DEGC.

7. kołnierzy i gięcia
Aluminium, płyty kompozytowe do gniazda do kołnierzy aplikacji należy uznać za wcześniejszy dobry proces składania i rozkładania, nie powtarzać składanie; na konieczność nie rusztem bezpośrednio gięte aluminium płyta apprications, minimalny promień gięcia nie powinna być mniejsza niż 30cm.

8. wspieranie materiał uszczelniający
Materiał uszczelniający do tworzyw sztucznych aluminium płyty powinny mieć dobre warunki atmosferyczne i dobrą kompatybilność z blachy aluminiowej. Materiał uszczelnienia również powinny spełniać odpowiednie krajowe i normy branżowe. Ze względu na zły materiał uszczelniający jest łatwo zanieczyścić nawet korozji aluminium płyty kompozytowe, więc badanie wykonano przed wszystkie

uszczelniające materiały i aluminium płyta zgodności jest niezbędne.

9. projektowania i instalacji

Projekt instalacji płyty kompozytowe aluminiowe należy implementować odpowiedniej specyfikacji dla projektu instalacji i pełni rozważyć rozszerzalności cieplnej i skurcz może, w celu uniknięcia inżynierii i chropowatość powierzchni mają zły wpływ.

10. Transport
Aluminiowe kompozytowe pannel w procesie transportu i przekazanie powinny być starannie ułożone, gładkie, stabilny, przenoszeniem, przeciąganie, zarysowania powierzchni, collisionn i lokalnych kruszenia.


3、Method
1、The klej bezpośrednie budowy Metoda
A、a podstawowa płyta i aluminium panelem z tworzywa sztucznego kompozytowe (sklejka lub powierzchni zabudowanej powłoka wytrzymałość klej do kleju), lekko suche, nie trzymać w ręku (w zależności od temperatury, około 10 minut), aluminium plastikowe deski kompozytowej jest wklejony na sklejki, ręce klaskać ciśnienia, aż do tworzyw sztucznych aluminium Deska kompozytna całkowicie zatrzymany w sklejka do wyboru. Nie należy używać żelaza lub łatwe trudne istotnej szkody powierzchni knock narzędzie Łatka

B、joint zarezerwowany 5-10mm szew, przycinanie do spoinowa wypełnione lub.

taśma dwustronna na 2、Double adhensive i adhensive i użycia
za pomocą dwustronną samoprzylepną (według wysokość, rozmiar płyty kompozytowe aluminiowe plastikowe i obciążenie łożyska, wybór niskie spienianego poliuretanu lub polietylenu-dwustronna taśma) do kształtu pola podczas wklejania okleina powierzchnia 3O %, pozostałe 7O % nie trzymać część będzie kleju pokryty Yutian kształcie przestrzeni, a następnie aluminium plastikowe deski kompozytowej jest wklejony na górnym, z clap ręce całkowicie zatrzymany do.

3、Curtain ściany suche, wiszące metody budowy
Aluminium płyty kompozytowe ściany osłonowej w formie struktury dzieli się na jednostki kurtyna ściana aluminiowa płyta ściany osłonowej i składnik typu aluminium płyta ściany osłonowej w dwóch formach.

A、 jednostka typu ściany osłonowej jest panele i metalowej ramie (belki, słupy) montowane w fabryce dla ściany osłonowej jednostki, jednostki ścian kurtynowych, tworząc kompletny, wspieranie ramki kurtyna ściana instalacji na miejscu.

B、Component typu ściany osłonowej jest wspieranie ramki kurtyna ściana kolumna, belka i aluminium płyta kolejno są zainstalowane w witrynie.


4、The budynku ściany osłonowe 

Składa się pomocnicze struktury systemu i panelu, może być naprzeciwko ton główne struktury niektórych możliwości przemieszczenia, nie udostępniania budowa ciała poprzez budowanie struktury obudowy lub struktury dekoracyjne.

Schemat montażu kil:

5、Aluminum klasyfikacji panel kompozytowy system ściany osłonowej
Aluminium płyty kompozytowe ściany osłonowej oprócz dekoracji, ale także do wielu funkcji, takich jak ochrona ścian zewnętrznych budynku w roli struktury, izolacja akustyczna, izolacja cieplna, odporność na wilgoć, sieje wiatr, aby osiągnąć te funkcji, należy zapewnić z technologii, z aspektem technologii systemu ściany kurtyny głównie podzielony na zamknięty i otwarty system ściany osłonowej dwa.

1, zamkniętego typu ściany osłonowej jest połącze taśmą klejącą, uszczelnione. Szczególnych metod uszczelniania szwów można podzielić na mokro i sucho ZAMKNIĘTA ZAMKNIĘTA. Mokre i zamknięty przez warunki atmosferyczne uszczelniacz; suche i zamknięte przez wytłaczanie, formowanie kleju.

2, otwarty system ściany osłonowej jest odnosi między ściany osłonowej wewnątrz i na zewnątrz jest otwarte, połączone. Aby osiągnąć efekt izolacji cieplnej, izolacji akustycznej, takie jak budowa wodoodporny na funkcję ściany osłonowej, jego wnętrze jest zapieczętowany, zwany także za ściany osłonowej.

Otwórz technologii system ścian osłonowych i tradycyjne zasłony całkowicie zamkniętej konstrukcji ściany ma wiele unikalnych korzyści, w porównaniu, wraz z następujących

1 metal dekoracyjne warstwy za z powodu utrzymania obiegu powietrza przez długi czas, więc wydajność cieplną jest dobry, może znacznie zmniejszyć uszkodzenia budynków spowodowane temperatury, takich jak ograniczyć przewodzenie ciepła, zmniejszenie budynku struktura pęknięcia

2. ściany suche, utrzymania wilgotności wewnętrznej mogą być bardzo szybko, nowe ściany można szybko wysuszyć w dół

3. połączenie i ściany materiał izolacji może znacznie zmniejszyć hałas wpływa odkryty. Aby poprawić komfort życia kryty.

4. wpływ intensywności wiatru na budynek ściana zewnętrzna powyżej zostanie obniżona z powodu otwartej kurtyny struktura, ściany, więc za duży rozmiar siatki płyta może być zmniejszona lub nie za żebra

5 konstrukcja ściany kurtyna może zmniejszyć liczba i kwota ustalonego punktu